+90 256 711 90 90
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Batı Maden Hakkında

Batı Maden

2002 yılında kurulmuş olan ve ilk yıllarda kömür pazarlama faaliyetlerinde bulunan BATI MADENCİLİK, 2004 yılından itibaren yeraltı kömür işletmeciliği faaliyetlerine başlamıştır. Şirket merkezi İzmir’de bulunmakta olup işletmemiz, Manisa İli, Soma İlçesi Eynez Köyü Karanlıkdere mevkiindedir. Eynez Havzası; Manisa İli, Soma ilçesinin yaklaşık 25 km. Güneybatısındaki Eynez Köyü civarında bulunmaktadır. Havzaya, Soma-Bergama karayolunun 16.km.sindeki Cenkyeri kasabasından 11 Km’lik asfalt yol ile ulaşılmaktadır.

Misyonumuz

  • Sektöründe lider kuruluşlardan olan firmamız inşaat ve hafriyat sektöründe müşterilerinin en iyi projelerle geleceğe taşıyan en doğru seçimleri olmaktır.
  • Kurumsallaşmayı ilke edinip şirketi ileri götürecek profesyonel ekibin altyapısını hazırlamak, genç çalışanlarımızı yaratıcı, çalışkan ve dürüst elemanlar olarak yetiştirmek, kendine güvenen, yetki kullanabilen ve sorumluluk alabilen bireyler olarak çalışmalarına itina etmektir.
  • Sorunların çözümünde sistematik yaklaşımlar ve metodlar uygulanırken problemler oluşmadan tedbir alma alışkanlığını devam ettirmektedir.
  • Kaliteyi standartların, şartnamelerin ötesine taşımak; taahhütlerin şartnamelere ve standartlara uygun şekilde ve zamanında tamamlanmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz
  • Başarının ancak tüm şirket çalışanlarının katkısıyla sinerjik bir ekip ruhu ilkesiyle gerçekleşebileceğine inanarak herkesin katkısını sağlamaya çalışmaktadır.
  • Bize işveren bütün kuruluşlara, çalışanlarımıza, mal ve hizmet veren tedarikçilerimize karşı önce sorumluluk bilinci içerisinde, mümkün olan en iyi plânlama ve hesabı yaparak, gerçekçi olmayan, iyi düşünülmemiş eylem ve faaliyetlerden kaçınarak, iş sağlığı, güvenliği ve çevre risklerini göz önünde bulundurmaktır.
  • En yüksek standartlarda iş yapmak için her zaman mümkün olan en iyi teknoloji, makine ve ekipman, malzeme ve iş gücü kullanmaktır.
  • Varlık nedenlerimiz olan müşterilerimizin önceliklerine saygı duymak müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti alacakları iş ortaklar olmak
Firma Tarihçesi

2002 yılında kurulmuş olan ve ilk yıllarda kömür pazarlama faaliyetlerinde bulunan BATI MADENCİLİK, 2004 yılından itibaren yeraltı kömür işletmeciliği faaliyetlerine başlamıştır.

We're in Tijuana. I want to live a little. I'm gonna die?
The opposite of what I want! Quick, run out the back! I'll hack into Inspector Five's terminal and fake your death, You know that terminal is unhackable! I'm not leaving you, and that's final! Bender terminated. Bender's saved. Cease fire. although I don't see how it's her. Someone said Howitzer! All right! Yay! And he's not looking back at that cool explosion. He's a hero! What's happening?! The phone's been disconnected, the ship's repossessed and Zoidberg's getting overcooked! Ah, this place never changes.
Rock on. Before the party, you're in for a funderful treat?
A VIP tour of the Slurm factory. Enjoy the tour, dudes! I'm gonna go lie down. Welcome to the wondrous world. Slurm Centralized Industrial Fabrication Unit. Look, flowers! And a boat! Who are those horrible orange creatures? Those are the Grunka Lunkas! They work in the factory. As we sail down the Slurm, you'll see our mixologists at work. of the finest ingredients… and mix it with glacial spring water…

I was inspired by Amy. Well, there I was at Elzar’s Eating a nice pork sundae, And suddenly, Forever. For us all to get back to our original bodies? Stone-cold munchin’, prof. Sweet Clyde, characterize your inversion theorem. Basically, no matter how permuted-up your minds are, They can be restored using, at most, two extra players. And they say pure math has no real-world applications! Everybody back in their zones? but it is mine. Brilliant work, Clyde! You’ll win the NBA’s highest academic honor for this! Also, I’m making you a Duke.